1. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało 15 czerwca (czwartek) Msze Św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 po Mszy Św. o godz. 11.30 pójdziemy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Na ulicy Północnej, Zielonej, Zielnej i Armii Krajowej na ternie działki parafialnej. Na tę uroczystość Bożego Ciała i procesję zapraszam ministrantów, lektorów, bielanki, panów z rady parafialnej i strażaków OSP Mokra Prawa do niesienia baldachimu, zapraszam dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii świętej, Panie z Kół Żywego Różańca, grupy parafialne i wszystkich parafian.
  2. Po uroczystości Bożego Ciała przez oktawę czyli 8 dni zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 a po Mszy Św. procesja eucharystyczna. W niedzielę procesja po Mszy Św. o godz. 11.30
  3. Spotkanie dla bielanek przed procesją Bożego Ciała w środę godz. 17.30 zaprasza s. Ewa. Szczególnie zapraszamy dziewczęta, które w tym roku przystąpił pierwszy raz do komunii św.
  4. Spotkanie organizacyjne i spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży klas II i III gimnazjum czyli dwie grupy razem: 17 czerwca w kaplicy godz. 15.00. Obecność obowiązkowa. Bierzmowanie 19 czerwca godz. 18.30.
  5. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu o godz. 18.00 w niedzielę o godz. 18.30.
  6. W sobotę 24 czerwca odpust parafialny, Mszy Św. o godz. 18.30 będzie przewodniczył ks. Biskup Józef Zawitkowski, a w niedzielę 25 czerwca od godz. 15.00 III Festyn Parafialny. Podczas festynu: min. konkurs wypieków w tym roku ciasta i ciasteczka, biegi o puchar proboszcza, grill, grochówka i pomidorówka, wesołe miasteczko, występ zespołu folklorystycznego Boczki Chełmońskie, zabawa z wodzirejem i kino w plenerze. Już dziś zapraszamy wszystkich, całe rodziny by wspólnie spędzić czas na początek wakacji.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na budowę naszego kościoła.
  9. Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR zaprasza na rekolekcje osoby, które przeżywają trudności w relacjach małżeńskich. Rekolekcje odbędą w dniach 16-17 czerwca w Rawie Maz. Więcej informacji na plakacie.
  10. W środę podczas Mszy Św. o godz. 18.30 będą w naszej parafii relikwie świętych dzieci fatimskich: Hiacynty i Franciszka.