1. W niedzielę i w tygodniu udzielamy komunii świętej dla wszystkich, którzy uczestniczą w Mszach Świętych transmitowanych. Przypominam także o spowiedzi i komunii wielkanocnej, można umówić się indywidulanie w tygodniu na spowiedź i komunię świętą.
  2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego uroczysta koronka do Bożego Miłosierdzia przed wystawionym Najśw. Sakramentem godzina 15.00. Proszę w domach odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji chorych i cierpiących.
  3. Bardzo proszę o przestrzeganiu limitu osób w kaplicy podczas Mszy Świętej i nabożeństw. Pogoda sprzyja staniu na zewnątrz kaplicy ale także i tam proszę zachować dystans społeczny. Podczas Mszy świętej niedzielnej komunia święta rozdzielana jest przed kaplicą i proszę aby w pierwszej kolejności do komunii podchodziły osoby przyjmując komunię świętą na rękę. Osoby przyjmujące komunię święta na rękę spożywają komunię bezpośrednio przed kapłanem proszę nie odchodzić na bok jest czas i miejsce do godnego przyjmowania eucharystii.
  4. Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii w sobotę 17 kwietnia godz. 16.00 w kaplicy.
  5. Przygotowania do bierzmowania dla młodzieży w małych grupach. Szczegółowe informacje na grupie Facebooku.
  6. Rozpoczęliśmy budowę Domu Parafialnego. Generalny wykonawca firma PAKO-BUD ze Skierniewic.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na budowę kościoła i domu parafialnego. Bóg zapłać za dziesięciny, darowizny odliczenia od podatku i 1% podatku.
  8. W przyszła trzecia niedzielę miesiąca zbiórka na budowę kościoła i domu parafialnego.
  9. Od wtorku 13 kwietnia przyjmujemy intencje Mszalne na przyszły rok 2022. Proszę pamiętać w pierwszej kolejności o mszach jubileuszowych, rocznicach ślubu. Zgłoszenia ze względów bezpieczeństwa przyjmujemy telefonicznie lub na adres e-mil parafii: skierniewice-sercamaryi@lowicka.eu lub kontakt@sercemaryiskierniewice.pl parafialny 728 991 224