1. W dniach 20-25 lipca będziemy gościć w naszych skierniewickich parafiach młodych z Francji i Włoch w ramach tzw. DNI W DIECEZJI dla uczestników Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. (48 osób z Francji i 40 osób z Włoch) Bardzo dziękujemy w imieniu ks. Biskupa Ordynariusza i organizatorów ŚDM za złożone deklaracje przyjęcia w Waszych domach młodych z zagranicy. Niestety z powodu mniejszej niż szacowano liczby uczestników, nie wszyscy otrzymali przydział uczestników dni w diecezji.
  2. Zapraszamy wszystkich parafian na wspólne czuwanie modlitewne z młodzieżą, która wybiera się na ŚDM i z gośćmi z Francji, Włoch w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicach na Widoku 21 lipca (czwartek) godz. 19.30. Nabożeństwo poprowadzą Siostry Apostolinki. Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy i ambasadorów w sprawach organizacyjnych czuwania w czwartek 14 lipca o godz. 10.00 u Sióstr Apostolinek na ulicy Nowobielańskiej. 
  3. W niedzielę 24 lipca (dzień dla Rodziny) zapraszamy parafian na Mszę Św. z gośćmi z zagranicy oraz rodzinami przyjmującymi młodych w swoich domach o godz. 14.00 w kościele Garnizonowym. Następnie przejdziemy wspólnie na teren zalewu skierniewickiego i tam odbędzie się piknik pod hasłem: „Jak smakuje Polska” prosimy w miarę możliwości o przygotowanie i przyniesienie typowych potraw i ciast polskich (pierogi, bigos itp.) na godz. 13.00 do namiotów stojących nad zalewem. Na pikniku wspólną zabawę poprowadzi wodzirej. Będzie to czas na spotkania, rozmowy i podziękowania.
  4. Rekolekcje letnie dla dziewcząt organizowane dla dziewcząt przez Siostry Świętej Rodziny odbędą się w dniach 21-25 sierpnia w domu zakonnym w Łodzi. Więcej informacji udziela siostra Ewa.
  5. Dziękuję za złożone ofiary na tacę, wpłacane na konto parafialne, wpłaty indywidualne i anonimowe. Przypomnę, tylko że w przyszłą niedzielę trzecią miesiąca taca inwestycyjna jako miesięczna zbiórka funduszy na budowę kościoła. Już dziś dziękuję za złożone ofiary.
  6. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wypoczynek wakacyjny życzymy dobrego urlopu, spokoju i proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa zwłaszcza w podróży.