1. Droga Krzyżowa w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy na te nabożeństwa dzieci, młodzież przygotowująca się do bierzmowania i wszystkich parafian. Rekolekcje wielkopostne będą w 7, 8, 9 kwietnia.
  2. Dziś o godz. 17.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej.
  3. Ekstremalna Droga Krzyżowa w tym roku 29 marca. Trasy do wyboru: Niepokalanów 42 km – Św. Maksymiliana; Skierniewice – Łowicz – Skierniewice (pętla) 57 km – Św. Wiktorii; Puszcza Mariańska 25 km – św. Stanisława Papczyńskiego. Od 15 marca zostanie uruchomiony panel do rejestracji internetowej.
  4. W każdy piątek wielkiego postu po drodze krzyżowej o godz. 19.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam na tę modlitwę wszystkich, którzy w tym czasie potrzebują wyciszania, spotkania ze Słowem Bożym i Chrystusem Eucharystycznym.
  5. W poniedziałek11 marca 2019 r.ogodz.18.00 Niepubliczna Szkoła Podstawowa „ŹRÓDŁA” w Skierniewicach zaprasza rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty, w siedzibie szkoły przy Al. Niepodległości 4. W programie prezentacja szkoły i jej modelu wychowawczo-edukacyjnego, zajęcia dla dzieci, rozmowy z kadrą pedagogiczną. Szczegóły na plakacie.
  6. 19 marca o godz. 19.00 parafia Rawka w Skierniewicach zaprasza na Akatyst do Świętego Józefa w uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP
  7. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice.
  8. Dziękuję w imieniu całej: za ufundowanie i montaż krzyża na budynku kościoła, dziękuję za przygotowanie dekoracji ołtarza na wielki post, dziękuje panom za pomalowanie ścian w naszej kaplicy.