1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30.
  2. Dziś zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej na Mszę Św. o godz. 17.30
  3. Zapraszamy na XIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 1-17 października br. w programie min. 11.10 godz. 19.00 Siostra Radosława opowie o bł. Matce Róży Czackiej; 17.10 wprowadzenie relikwii bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego do miasta Skierniewce – Msza Św. o godz. 13.00. Bliższe informacje na plakacie.
  4. 13 października – środa – nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 18.00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem, Msza Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, wszystkich parafian, proszę przynieść świece na procesję światła.
  5. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii oraz telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie
  6. Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II : 17 października – niedziela w dzień papieski. Trasa biegu prowadzi z parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i wszystkim sympatykom biegania.
  7. W niedzielę 24 października w naszej parafii na każdej Mszy Św. będą obecna relikwie bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego a w kaplicy bocznej kościoła będzie wystawa zdjęć ukazujących życie bł. kardynała.
  8. Zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie 16 października godz. 19.30.
  9. Dziękujemy złożone ofiary, wkłady nagrobne z Fundacji Caritas jako zbiórka dla najbardziej potrzebujących są wyłożone na stoliczku za ławkami cena 4 zł. Dzieci zapraszamy po ziarenko, zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po „ziarenko”.