1. 13 lipca – środa – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem w intencji pokoju oraz procesja światła z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, ministrantów, lektorów i dzieci do niesienia figur dzieci fatimskich: Łucji, Franciszka i Hiacynty. Tego dnia nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy, prośby i intencje będą odczytane podczas modlitwy różańca.
  1. Zapraszamy na XXVII Łowicką Pielgrzymkę Młodzieżową w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy on-line do 30 lipca przez stronę internetową. Zapraszamy do skierniewickiej grupy fioletowej: porządkowych, medycznych i muzycznych. Zapraszamy całe rodziny, by chociaż w te pierwsze dwa dni sobota i niedziela pielgrzymować razem z nami.
  2. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Zapraszamy o prasę katolicką.
  3. Zbiórka zużytego sprzętu AGD tzw. elektro śmieci, od 11 lipca – poniedziałek do 2 sierpnia w garażu nr 9. Fundusze uzyskane z recyklingu tych rzeczy zostaną przekazane na potrzeby misji w różnych zakątkach świata.
  4. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Benedykta głównego patrona Europy a w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel, zapraszamy w te dni na mszę św. o godz. 18.30.