1. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w odpuście parafialnym, za przygotowanie procesji i wspólną modlitwę w ciągu dnia.
  2. 13 czerwca w środę drugie nabożeństwo Fatimskie, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. różaniec i procesja światła z figurą MB Fatimskiej. Prosimy o zabranie z sobą świec na procesję.
  3. Zapraszamy na IV Festyn parafialny: 24 czerwca w tym roku pod hasłem: Strefa kibica u proboszcza, tego dnia Polska gra mecz na MŚ z Kolumbią. Na festynie min. konkurs kulinarny „moje ulubione ciasto” (mogą być także ciasteczka) i konkurs wokalny z dowolnym utworem muzyczny zgłaszamy się do pana Artura by uzyskać bliższe informacje. Biegi terenowe w trzech kategoriach: dzieci, młodzież i dorośli regulamin będzie wywieszony w gablocie.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do 11.06. Zużyty sprzęt składamy w garażu nr. 6 po drugie stronie naszej działki, każdego dnia od godz. 16.00 do 19.00.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary. Za tydzień III niedziela miesiąca zbiórka na budowę kościoła. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego i ziarenko.
  6. Dziś zapraszamy na kiermasz misyjny, a teraz panie wolontariuszki przybliżą nam temat udziału wolontariuszy świeckich w misjach.