1. 4 czerwca br. nasza parafia będzie przeżywała drugi odpust parafialny. 5 czerwca w niedzielę odbędzie się II Festyn Parafialny pod hasłem: Wspólnie Budujemy Kościół. Tego dnia odbędzie się też uroczyste poświęcenie placu pod budowę naszego kościoła. Chciałbym jeśli pozwolą na to warunki od tego czasu rozpocząć budowę kościoła. W czasie wizyty duszpasterskiej wiele osób pytało w jakiej formie będą odbywały się zbiórki pieniężna na budowę kościoła i chyba najwięcej opinii jest takich, że najlepszą formą zbiórki będzie ustalenie jednej niedzieli miesiąca jako tacy inwestycyjnej na budowę kościoła. Dlatego proponuję by III niedziela każdego miesiąca była taką tacą inwestycyjną. Na stoliczku za ławkami są wyłożone koperty można je dziś zabrać. Na kopercie można podać dane personalne rodziny, jeśli ktoś uważa to za stosowne i składamy je za tydzień na tacę. Już dziś dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła.
  2. W naszej parafii została wprowadzona Msza św. o godz. 7.00 rano we wtorek i czwartek, ale także tego dnia pozostaje Msza Św. o godz. 18.30 przypomnę układ Mszy św. niedzielnych: sobota godz. 18.30; niedziela godz. 8.00, 10.00, 11.30, 19.00.
  3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynają się zapisy intencji mszalnych na rok 2017 szczególnie proszę pamiętać o mszach świętych rocznicowych urodziny, ślubu i są jeszcze wolne intencje w drugiej połowie bieżącego roku.
  4. Zachęcam do przekazywać 1 % podatku dochodowego na Fundacje Caritas Diecezji Łowickiej a tym samy na budowę naszego kościoła. W zeszłym roku jako parafia uzyskaliśmy sumę 13.800 zł za co bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. Ulotki z nr. KRS  są wyłożone na stoliczku za ławkami.
  5. Dzisiaj w niedzielę o godzinie 17.00 u Sióstr Apostolinek odbędzie się Adoracja dla młodzieży wolontariuszy, ambasadorów ŚDM. Po adoracji spotkanie organizacyjne obecność obowiązkowa.
  6. Pielgrzymka do sanktuarium na Jasnej Górze 17 kwietnia wyjazd 6.00 – parking Castoramy, powrót godz. 21.00. Zapisy u p. Marianny
  7. XII Diecezjalne Czuwanie w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego 16 kwietnia br. godz. 19.00 w par. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach zapraszają Siostry Apostolinki, które są głównymi organizatorkami czuwania. W imieniu s. Apostolinek głos zabierze s. Alicja.
  8. Gość Niedzielny do nabycia u ministrantów.