1. Zakończyliśmy czas kolędowania, czyli wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie księży w Waszych domach, (przyjmowalność na poziomie 98 %). Dziękujemy za wspólną modlitwę, rozmowę, kawę, herbatę, kolację. Dziękujemy, za cierpliwość w oczekiwaniu na księdza. Wielkie podziękowania za złożone ofiary finansowe, która w całości są przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać. Jeśli z różnych względów dana rodzina nie mogła przyjąć księdza w wyznaczonym czasie prosimy w tym tygodniu o ustalenie terminu wizyty z księdzem proboszczem. Sprawozdanie z rocznego funkcjonowania parafii i sprawozdanie finansowe w niedzielę 3 marca.
  2. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza na coroczny Karnawałowy Bal Bezalkoholowy 23 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Maraton. Zapisy po Mszy Św.
  3. 14 lutego w liturgiczne wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych zapraszamy na Mszę Św. o miłość prawdziwą oraz modlitwę małżonków. Msza Św. o godz. 18.30. Zapraszamy małżonków z każdym stażem małżeńskim, narzeczonych i wszystkich którzy pragną kształtować swoją dojrzałą miłość w relacjach do drugiego człowieka.
  1. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy zapisu w rozliczeniu PIT wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  2. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 21-24 lutego w Warszawie. Bliższe informacje na plakacie i u Siostry Anety.
  3. Wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes w poniedziałek
  4. Msze Święte od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 od 18 lutego.