1. Dziś 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych walczących po zakończeniu II wojny o wolność i suwerenność Polski z  komunistami. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie. Cześć ICH Pamięci !
 2. W naszej parafii gościmy po raz pierwszy Alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu wraz z Ojcem Duchownym, jest to tzw. niedziela seminaryjna. Witamy i zapewniamy Was o naszej modlitwie.
 3. Droga Krzyżowa w naszej parafii dla dzieci w każdy piątek wielkiego postu godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.00. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w wielkim tygodniu
 4. Msza Św. dla kandydatów do bierzmowania dziś godz. 16.00.
 5. Serdecznie zapraszam dziewczęta w wieku szkoły podstawowej na spotkanie organizacyjne grupy „Bielanek”. Pierwsze spotkanie z odbędzie się 6 marca w piątek o godz. 17.00 w naszym przedszkolu – zbiórka w wejściu głównym do przedszkola.
 6. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne, w pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 Msza Św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa godz. 18.30 – adoracja NS po drodze krzyżowej o godz. 19.00. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi, litania, różaniec. Spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Św.
 7. 7 marca – sobota, zapraszam Panie na II Diecezjalny Dzień Kobiet pod hasłem: Jestem kobietą – Lubię to! – Miłość, która łączy. Spotkanie odbędzie się w Skierniewicach o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „Maraton” (ul. Sobieskiego 20). Organizatorzy  zachęcają do zabrania z sobą: długopis, pyszne ciasta, ciasteczka, bułeczki, rogaliki. Szczegóły i program spotkania na plakacie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkie Panie z naszej parafii i proszę Was zarezerwujcie sobie tej soboty czas tylko dla siebie.
 8. Pani Marianna Kowalska organizuje pielgrzymkę do sanktuarium MB Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennym i na misterium Męki Pańskiej do Kałkowa-Głodowa 14 marca – więc informacji na plakacie.
 9. Siostry Apostolinki zapraszają na spotkanie z filmem dla młodzieży gimnazjalnej w przyszłą niedzielą 8 marca godz. 15.00
 10. Siostry Nazaretanki ze Żdżar zapraszają rodziny na wielkopostny dzień skupienia 8 marca. Więcej informacji na plakacie.
 11. Dziękuję za złożone ofiary w zeszłą niedzielę na tacę
 12. Gość niedzielny u ministrantów.