1. Zapraszamy na roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i dziadków z lampionami. Dla dzieci konkurs na obecność podczas rorat i oczywiście kakałko a dla starszych dobra kawa. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 13,14,15 grudnia.
  2. W przyszłą niedzielę 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze Św. w układzie niedzielnym. Zapraszamy tego dnia na Akatyst czyli hymn śpiewany na stojąco ku czci Najświętszej Maryi Panny z przełomu V i VI wieku o godz. 17.45. Akatyst poprowadzi schola parafialna.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca 6 grudnia msza św. o powołania i za powołanych o godz. 18.30. Pierwszy piątek miesiąca 7 grudnia: spowiedź od godz. 17.30, Msza Św. o godz. 18.30 oraz adoracja do godz. 21.00. Pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 litania i różaniec po Mszy św.
  4. Coroczny kiermasz świąteczny bożonarodzeniowy w każdą niedzielę adwentu. Będzie można nabyć dekoracje świąteczne, stroiki, torby, świece, wieńce adwentowe. Uzyskane fundusze są przeznaczone na budowę kościoła.
  5. Od 2 grudnia będzie roznoszony opłatek na stół wigilijny w naszej parafii. Opłatek wigilijny roznoszą po terenie parafii radni parafialni, którzy posiadają identyfikatory wydane przez księdza proboszcza.
  6. W naszej parafii w czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju najlepiej z długim terminem ważności, środki czystości, słodycze. Proszę o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do 20 grudni Rozwożenie paczek w sobotę 21 grudnia.
  7. W przyszłą niedzielę wyjątkowo o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców jako przygotowanie do pierwszej komunii świętej.
  8. Wspólnota Kościoła Domowego zaprasza na otwarte spotkanie z Siostrami Loretankami w sobotę 07 grudnia o godz. 18.30 w Kawiarni przy kościele Miłosierdzia Bożego na Zadębiu. Spotkanie Mikołajkowe w ramach którego przewidziane są gry i zabawy oraz upominki dla dzieci. Dla dorosłych –  wykład Siostry Estery – Loretanki nt. „Kształtowanie sumienia u dzieci i młodzieży”. Po wykładzie przewidziana  kawa, herbata i ciasto. Siostry loretanki będą rozprowadzać także publikacje swojego wydawnictwa.
  9. Świece Caritas na stół wigilijny duże w cenie 15 zł,  małe 5 zł – fundusze przeznaczone są dla osób najbardziej potrzebujących. Bardzo dziękujemy za przygotowanie dekoracji adwentowej w kaplicy.