1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 17.30 i 19.00. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze. Św. o godz. 8.00, 17.00 i o godz. 18.30. O godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. wieczornych w dni powszednie.
  3. Odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się, choćby tylko w myśli, za zmarłych przez poszczególne osiem dni, zwykle ustanowiony jedynie na dni od 1 do 8 listopada, dla pożytku wiernych może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być od siebie oddzielone. Odpust uzyskujemy pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej lub spowiedź sakramentalna; przyjęcie Komunii Świętej; dowolna modlitwa według intencji Ojca Świętego wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, pobożne nawiedzenie cmentarza, kościoła lub kaplicy; odmówienie w/w miejscu Modlitwy Pańskiej Ojcze nasz i Wyznanie wiary
  4. W pierwszy czwartek miesiąca – 5 listopada modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 6 listopada, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00 z możliwością spowiedzi.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  6. Znicze nagrobne z Fundacji Caritas jako zbiórka dla najbardziej potrzebujących są wyłożone na stoliczku za ławkami cena 3 zł. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Prasa katolicka – Gość Niedzielny.
  7. Msz Św. transmitowana z naszej kaplicy w niedzielę godz. 10.00 kanał YouTube: Parafia Niepokalanego Serca NMP Skierniewice
  8. W sprawach kancelaryjnych, zamówionych intencji i zamawianych intencji na przyszły rok 2021 proszę o kontakt telefoniczny lub e-milowy.