1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii. Dla dzieci konkurs na obecność po każdym różańcu będziecie otrzymywać jedną naklejkę. Dziś pierwszy różaniec godz. 18.30. Intencją główną naszej wspólnej modlitwy różnicowej: za dzieci i młodzież.
  2. W naszej parafii wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” zorganizowała Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Zapraszam: parafian, osoby z poza parafii z różnych wspólnot parafialnych na pogłębienie więzi duchowej z Jezusem. Spotkania będą odbywały się w niedzielę po południu, pierwsze spotkanie 8 października godz. 16.00.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca – 5 października modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 7.30 i 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 6 października, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 7.30 i godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00 z możliwością spowiedzi. Wizyta w domach u osób starszych i chorych w pierwszy piątek od godz. 10.00.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie i Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii godz. 17.30
  6. Liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu 4 października, 5.10 wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej a w sobotę Njaśw. Maryi Panny Różańcowej.
  7. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny a dla dzieci Ziarenko Biblijne. Dziękujemy za złożone ofiary.
  8. Serdecznie zapraszamy w jesienne i zimowe wieczory na wspólne oglądanie serialu „The CHOSEN” z lektorem polskim. Film będzie wyświetlany w pierwsze i trzecie środy miesiąca o 19.00 w Przedszkolu Świętej Rodziny. Pierwszy seans już 4 października. Szczegóły na plakacie i u s. Ewy.
  9. Serdecznie zapraszamy w najbliższym czasie na następujące wydarzenia religijno- duchowe: 7 października diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca w Domaniewicach, 14 października: X Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet w Łowiczu z Dobrego Pasterza do Katedry, 14-25 października XV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach. Wszelkie bliższe informacje na plakatach i w mediach społecznościowych.