1. W piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 18.30.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca – 5 sierpnia modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 6 sierpnia, spowiedź od godz. 17.30, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00 w intencji powołań.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 7 sierpnia: Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  4. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia zapisy przez stronę internetową. Grupa Skierniewicka – to grupa fioletowa. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 5 sierpnia godz. 19.30 parafia Niepokalanego Serca NMP. Grupa nasza będzie posiadała własną bazę i wspólne pole namiotowe oraz prysznice turystyczne. Jest możliwość duchowego pielgrzymowania, zapisy także przez stronę internetową. Na stronie internetowej parafii jest umieszczony link do zapisów na pielgrzymkę: https://forms.gle/JFx5HkN6Tfb8AKCBA
  5. Na stole w wejściu głównym kościoła została wystawiana skrzynka intencji, które zabierzmy na pielgrzymi szlak do tronu Jasnogórskiej Pani. Zachęcam do składnia intencji. Karteczki i długopis są przygotowane.
  6. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu niezapomnianych chwil, oraz dobrego wypoczynku i bezpiecznej drogi.
  7. Zbiórka zużytego sprzętu „elektro – śmieci” od poniedziałku do soboty w godz. 17-19.30 garaż nr. 9. Zbiórka w naszej parafii będzie trwała do 1 września br.
  8. 2 sierpnia pielgrzymka autokarowa do sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach. Wyjazd o godz. 8.30 spod placu naszego kościoła. Powrót około godz. 18.00. Bliższe informacje i forma zapisów na tablicy ogłoszeń w wejściu głównym.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu niezapomnianych chwil i bezpiecznej drogi.
  10. W intencji poległych powstańców Warszawy w 77 rocznicę wybuchu powstania: wieczny odpoczynek…