1. Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia – piątek. Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 Obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła po każdej Mszy Św. Kreda i kadzidło będzie wyłożone na stoliczku za ławkami.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

2 stycznia –  ul. Ziołowa, ul. Wiklinowa

3 stycznia –  ul. Zagajnikowa, ul. Jagodowa, ul. Wiewiórcza   

 4 stycznia –  ul. Jastrzębia, ul. Jaskółcza

 5 stycznia –  ul. Bajkowa, ul. Sezamkowa, ul. Magiczna,

7 stycznia – sobota: Brzechwy – segmenty

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na granitową posadzkę w naszym kościele. Plan wizyty na najbliższy tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Woda święcona jest wystawiona na stoliczku za ławkami.

  1. Kameralny Zespół Wokalny Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia wraz z dyrektorem Sławomirem Trochonowiczem zaprasza na wspólne kolędowanie w uroczystość Trzech Króli – 6 stycznia – na Mszy Św. godz. 11.30 i po Mszy św. Usłyszymy kolędy polskie w opracowaniu a’ capella na zespół wokalny, jak również z towarzyszeniem organów.  Przy instrumencie zasiądzie uczeń klasy organów skierniewickiej szkoły muzycznej Jakub Borkowski.
  2. Spotkanie formacyjne dla młodzieży w ramach przygotowania do bierzmowania 7 stycznia godz. 16.00
  3. W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy proszę o kontakt telefoniczny. Przez czas kolędy Msza Św. w dni powszednie tylko rano o godz. o godz.7.30.
  4. Od 1 stycznie nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 17.30
  5. W przyszłą niedzielę 8 stycznia Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. godz. 17.30