1. Wizyta duszpasterska zwana kolędą:

Poniedziałek 2 stycznia: ul. Skłodowskiej od nr. 60 do ul. Przemysłowej, (numery parzyste), ul. Czerwona i ul. Kaczyńskiego.

Wtorek 3 stycznia: ul. Skłodowskiej od ul. Przemysłowej do nr. 178 ( numery parzyste); oraz od nr. 205 (pod lasem) do nr. 177 czyli do ul. Bajkowej (numery nieparzyste)

Środa 4 stycznia: ul. Skłodowskiej od nr. 175 do ul. Armii Krajowej; (numery nieparzyste)

Czwartek 5 stycznia: ul. Skłodowskiej od Armii Krajowej do ul. Widok; (numery nieparzyste)

Piątek 6 stycznia: – kolędy nie ma

Sobota 7 stycznia: ul. Działkowa   

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00. Będzie kolędować trzech księży.

  1. Msza Święta w dnia powszednie podczas kolędy o godz. 7.00 rano do połowy lutego, a w sobotę o godz.8.00 rano i 18.30 w sobotę Msza Św. niedzielna.
  2. Objawienie Pańskie czyli Trzech Króli 6 stycznia w piątek. Msze Św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 19.00. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła dla oznaczenia drzwi naszych domów. Przypomnę, że wracamy do pięknej tradycji pisania na drzwiach wejściowych domu skrót błogosławieństwa C+M+B 2017 znaczy to „Christus Mansionem Benedicat” – czyli „Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie” lub: „Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu”. Krzyżyki między literami to nie plusiki tylko krzyże jak od błogosławieństwa.
  3. W imieniu Kół Żywego Różańca zapraszamy wszystkie grupy parafialne: Ministrantów, Lektorów, Bielanki, Dzieci Boże, Odnowę w Duch Św., Wspólnotę Głos Pana, Koła Żywego Różańca, Scholę, na coroczny opłatek Bożonarodzeniowy 6 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.30.
  4. 8 stycznia II niedziela miesiąca godz. 17.30 spotkanie i Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. Spotkanie dla komitetu organizacyjnego rodziców o godz. 17.00.
  5. Spotkanie opłatkowe dla grupy Fioletowej Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej 8 stycznia godz. 16.00 w domu zakonnym Sióstr Apostolinek.
  6. Pierwszy piątek miesiąca 6 stycznia w trzech króli spowiedź podczas Mszy Św.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary.
  8. Siostry Świętej Rodziny zapraszają dziewczęta na rekolekcje dla gimnazjalistek i licealistek w styczniu i w lutym. Wszystkie informacje u Sióstr i na plakacie.