1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej, które rozpoczną przygotowanie do komunii w przyszłym roku. Spotkamy się jutro 10 września godz. 19.00 w kaplicy. Spotkanie tylko z rodzicami.
  2. Nabożeństwo fatimskie 13 września. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. różaniec i procesja światła z figura Matki Bożej i dziećmi fatimskimi. Zapraszamy dzieci, młodzież, ministrantów, bielanki i wszystkie grupy parafialne. Różaniec ofiarujemy w intencji pokoju.
  3. Piątek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30. Sobota 15 września wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej, Msza Św. o godz. 8.00
  4. Rozpoczął się nowy rok szkolny, nowy rok pracy także dla naszych wspólnot parafialnych. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu – zbiórka w sobotę 22 września godz. 9.00, dziewczęta ze szkoły podstawowej zapraszamy do bielanek pierwsze spotkanie w sobotę 22 września godz. 10.00. Nowością w naszej parafii jest propozycja dla dzieci śpiewających, dlatego zapraszamy do scholii dziecięcej dziewczęta i chłopców szkoły podstawowej, szczególnie te, które w latach ubiegłych śpiewały podczas pierwszej komunii świętej. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców w sobotę 22 września godz., 12.00 w kaplicy. Próby i naukę poprowadzą „śpiewające i grające mamy dzieci” za co bardzo dziękujemy.
  5. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę trzecią miesiąca zbiórka na budowę kościoła.
  6. Kurs przedmałżeński w parafii Św. Józefa Robotnika na Rawce w niedzielę dziś 9 września po Mszy Św. o godz. 11.00
  7. Pielgrzymki: Domaniewice 29 września o godz. 8.30 z parkingu Castoramy i z naszej parafii. Koszt 25 zł. Toruń: 7 października wyjazd o godz. 5.00 – parking Castoramy, przyjazd około 21.00 – koszt 80 zł.
  8. Zapraszamy dzieci w wieku od lat 9 oraz młodzież do udziału w przygodzie ze skautingiem. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców i ich dzieci odbędzie się 11 września godz. 19.00 w salce przy parafii św. Jakuba w Skierniewicach