1. 13 lipca – piątek – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, wszystkich parafian, proszę przynieść świece na procesję światła.
  2. W niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30 i godz. 19.00. Poświęcenie wiązanek ziela i kwiatów podczas każdej Mszy św. Wiązanki zostaną przygotowane przez Panie ze Wspólnoty Kół Żywego Różańca za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tego dnia o godz. 7.30 będą śpiewane Godzinki ku czci Matki Bożej – zapraszamy.
  3. Zbiórka zużytego sprzętu „elektro – śmieci” od poniedziałku do soboty w godz. 17-19.30 garaż nr. 9.
  4. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu niezapomnianych chwil i bezpiecznej drogi.
  5. Księdzu Piotrowi dziękujemy za pomoc duszpasterską a ks. proboszcz serdecznie pozdrawia z pielgrzymki i zapewnia o modlitwie.