1. We wtorek święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny zapraszam na Mszę św. o godzinie 18.30
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.00 poświęcenie przyborów szkolnych książek, zeszytów na początek roku szkolnego. Proszę aby dzieci, młodzież przyniosła swoje pomoce szkolne.
  3. W tym roku Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa wyruszyła na pielgrzymi szlak po raz 20. W podziękowaniu za 20 lat wspólnego pielgrzymowania zostało zorganizowane nocne czuwanie z 12 na 13 września ( sobota/niedziela) w kaplicy cudownego obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze. Zapraszam wszystkich chętnych na czuwanie, nie tylko tych, którzy w tym roku byli na pielgrzymce ale też tych, którzy kiedyś pielgrzymowali. Wyjazd o godz. 17.00 w sobotę, powrót około godz. 6.00 rano. Zapisy w kancelarii parafialne po Mszy Św.
  4. Spotkanie popielgrzymkowe dla grupy fioletowej dziś o godz. 17.00 Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. w naszej kaplicy – zaprasza przewodnik grupy ks. Paweł Olszewski
  5. Zapraszam ministrantów i lektorów na pierwszą zbiórkę w sobotę godz. 9.00 Zapraszam też wszystkich chętnych chłopców i panów, którzy chcieliby służyć do Mszy Św. w naszej kaplicy.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek 11 września godz. 19.00 w kaplicy parafialnej. Spotkanie obowiązkowe.
  7. Zapraszam na pielgrzymki: do Studziannej 27.09, do Domaniewic 3.10 Pielgrzymka Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej. Zapisy i więcej informacji Pani Marianna.
  8. W tym roku w całej diecezji łowickiej nie ma przygotowania do pierwszej komunii Św. dzieci klas drugich w wyniku reformy oświaty. Przygotowanie do komunii Św. w naszej parafii rozpocznie się we wrześniu przyszłego roku, a komunia będzie w maju 2017 roku w ostatnią niedzielę maja.
  9. Kancelaria parafialna jest otwarta od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do godz. 18.30 w pomieszczeniu zakrystii parafialnej.
  10. Dziękuję za złożone ofiary na tacę. Bóg zapłać.
  11. Gość Niedzielny u ministrantów.