1. W sobotę 11 listopada uroczystość św. Wiktorii, głównej patronki diecezji łowickiej i Narodowe Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 roku. Msze św. tego dnia o godz. 00, 10.00 i 18.30 msza święta niedziela. Tego dnia nie będzie mszy św. o godz. 11.30.
  2. Zapraszamy dziś na koncert charytatywny Uczniów Szkół Muzycznych podczas, którego została zorganizowana zbiórka na rehabilitacje i leczenie dla ucznia skierniewickiej szkoły muzycznej Mieszka Chojnackiego. Uczniowie zagrają i zaśpiewają na Mszy Św. o godz. 19.00 następnie kilka utworów bezpośrednio po zakończonej eucharystii. Po mszy św. można złożyć do puszki datek na leczenie dla Mieszka w imieniu rodziny i organizatorów wszystkim bardzo dziękuję.
  3. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych będąc w stanie łaski uświęcającej oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  4. W przyszłą niedziele 12 listopada na Mszę Św. o godz. 17.30 zapraszam dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej.
  5. Podział wydrukowanych wypominek na poszczególne dni tygodnia jest umieszczony na tablicach ogłoszeń.
  6. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko biblijne z dzisiejszej niedzieli.
  7. Kalendarze ścienne diecezji łowickiej na rok 2024 w cenie 5 zł, serdecznie polecamy.