1. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z Kół Żywego Różańca, Przedstawicielom Ogródków Działkowych i wszystkim zaangażowanym osobą za przygotowanie uroczystości dożynkowych w naszej parafii w zeszłą niedzielę. Za Wszą modlitwę pracę, starania i wysiłek jeszcze raz bardzo dziękuję.
  2. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. W tym roku szkolonym w naszej parafii odbędzie się przygotowanie do pierwszej komunii świętej – klas III szkoły podstawowej i przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas II i III gimnazjum z terenu naszej parafii.
  3. Dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii świętej Msza Święta i spotkanie w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 17.30. Proszę o zgłaszanie dzieci do przygotowania kto jeszcze tego nie uczynił.
  4. Proszę młodzież przygotowująca się do bierzmowania aby przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej odbiera deklarację i wypełnioną złożyła w kancelarii parafialnej. Więcej informacji o spotkaniach dla bierzmowanych w przyszłą niedzielę.
  5. Przypomnę układ Mszy Św. w niedzielę godz. 8.00, 10.00 z (kazaniem dla dzieci) 11.30 i 19.00 w sobotę msza św. niedzielna o godz. 18.30. W tygodniu Msze Św. każdego dnia po południu o godz. 18.30 a także we wtorek i czwartek Msza Św. o godzinie 7.00 a po południu o 18.30
  6. Spowiedź pół godziny przed Mszą Św.
  7. W każdą II niedzielę miesiąca o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców naszego przedszkola a w naszym przedszkolu są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w wieku lat 3, 4, 5 i 6. Proszę o przekazanie tej informacji osobą zainteresowanym.
  8. Kancelaria parafialna czynna w dniach od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  9. W najbliższy czwartek święto Narodzenia NMP zapraszam na Msze Św. o godz. 18.30 i różaniec przed Msza Św.
  10. Dziękuję za ofiary składane na tace w dzisiejszą niedzielę.
  11. Bardzo proszę o zagłosowanie na Projekt Obywatelski dla rejonu nr. II w Skierniewicach: a dokładnie chodzi o odprowadzenie do kanalizacji deszczowej wód opadowych ulic na osiedlu Północna. Głosowanie w dniach 1-6 września w budynku Urzędu Miasta ul. Senatorska 12 lub na ul. Tetmajera 7 lub online skierniewice.eu. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w drzwiach wejściowych do kaplicy.