1. Plan wizyty duszpasterskiej na ostatni tydzień kolędowania:

                     4 lutego – poniedziałek: ul. Kubusia Puchatka i blok na ul. Kubusia Puchatka

5 lutego – wtorek: ul. Króla Maciusia, ul. Leśnej Polanki

6 lutego – środa: ul. Wiklinowa, ul. Zagajnikowa, ul. Wiewiórcza

7 lutego – czwartek: ul. Ziołowa, ul. Jagodowa

              8 lutego – piątek: ul. Jaskółcza, ul. Jastrzębia

9 lutego – sobota: ul. Bajkowa, ul. Czerwonego Kapturka, ul. Sezamkowa

Kolęduje dwóch księży: ks. Mirek i ks. proboszcz

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00 Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy tydzień jest umieszczony na stronie internetowej parafii. W sobotę kończymy kolędę.

  1. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza na coroczny Karnawałowy Bal Bezalkoholowy 23 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Maraton. Zapisy po Mszy Św.
  2. 14 lutego w liturgiczne wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych zapraszamy na Mszę Św. o miłość prawdziwą oraz modlitwę małżonków. Msza Św. o godz. 18.30. Zapraszamy małżonków z każdym stażem małżeńskim, narzeczonych i wszystkich którzy pragną kształtować swoją dojrzałą miłość w relacjach do drugiego człowieka i woli Bożej.
  3. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy zapisu w rozliczeniu PIT wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  4. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 21-24 lutego w Warszawie. Bliższe informacje na plakacie i u Siostry Anety.