1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30 serdecznie zapraszam dzieci, młodzież szczególnie maturzystów.
 2. Bardzo dziękuję Paniom i Panom, którzy wczoraj sprzątali i porządkowali teren naszej działki.
 3. Dziś przy kapliczce na skrzyżowaniu ulic: Widok, Skłodowskiej i Czerwonej Msz Św. o godz. 19.30 i zapraszamy do śpiewania litanii do Matki Bożej każdego dnia przy kapliczce o godz. 19.30
 4. 14 maja br. odbędzie się III Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej w Mąkolicach pod hasłem: „Miriam wie najlepiej” więcej informacji na palackie.
 5. Jutro wyrusza Tradycyjna 361 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę jako pierwsza piesza pielgrzymka w Polsce, więcej informacji na plakacie. Już dziś pielgrzymów otaczamy naszymi modlitwami.
 6. Koła Żywego Różańca organizują wyjazd na święcenia diakonatu kl. Rafała z naszej parafii do Łowicza dnia 21 maja br. więcej informacji u pani Marii
 7. Proszę o kontakt z osobami, które zamówiły mszę św. 28.05.2017 o godz. 11.30
 8. 15 maja zapraszamy na Skierniewicki Marsz dla Rodziny pod hasłem: „Każde życie jest bezcenne”. Msza Św. na rozpoczęcie o godz. 13.00 w kościele św. Stanisława rozpoczęcie marszu godz. 14.15 bliższe informacje na plakacie.
 9. Sympozjum naukowe pod hasłem: Chrzest Polski – Chrzest Polaków 12 maja w WSD Łowicz. Zaprasza ks. Rektor.
 10. Wyjazd na spotkanie Lednickie dla młodzieży 4 czerwca br. zapisy i wszelkie informacje Siostra Alicja.
 11. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski zapraszam na Msze św. o godz. 18.30
 12. Dnia 5 czerwca br. odbędzie się kanonizacja ojca Stanisława Papczyńskiego. Na to historyczne wydarzenie marianie i kościół w Polsce czekali 300 lat. W związku z tym księża marianie z Puszczy Mariańskiej organizują pielgrzymkę do Rzymu i wielu pięknych miejsc i sanktuariów Włoch.  Pielgrzymka odbędzie się w dniach: 31 maja do 11 czerwca. Szczegółowy program pielgrzymki autokarowej w gablocie parafialnej. Zapisy u proboszcza parafii Puszcza Mariańska, ks. Zbigniewa Borkowskiego.
 13. Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary na tacę i wpłacane na konto parafialne.
 14. Za tydzień 15 maja, III niedziela miesiąca w naszej parafii taca inwestycyjna jako zbiórka na budowę kościoła.
 15. Po Gościa Niedzielnego idziemy do naszych ministrantów.
 16. Dziękuję wolontariuszom ŚDM za zorganizowanie dzisiejszego dnia, wypiekanie ciast, świadectw i obecność.