1. Msza Święta o Najświętszej Maryi Pannie w adwencie czyli roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w sobotę o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież całe Rodziny. Dla dzieci przewidziana jest niespodzianka.
 2. W adwencie przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia poprzez pracę nad sobą, ale i także bardziej myśląc o innych i pomagając innym. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc innym materialnie do udziału w akcji pt: „Paczka robi paczkę” czyli PRP. Nasze działanie będzie dwojakie. Po pierwsze: zgłaszamy osoby potrzebujące, o których wiemy, że potrzebują takiej świątecznej pomocy. Po drugie do wystawianego w naszej kaplicy od przyszłej niedzieli kosza przynosimy różnego rodzaju produkty spożywcze, ale także środki czystości, przybory szkolne itp. Paczka taka zostanie przygotowana i przekazana przed świętami danej rodzinie czy osobie indywidualnej.
 3. Opłatek wigilijny w naszej parafii roznosi Pan Kościelny Ryszard i Pan Organista Artur. Zaczynają w poniedziałek od godz. 18.00 osiedle Bajkowa i segmenty Brzechwy. W następnie dni ulice: Skłodowska, Czerwona, Starbacicha, Nowobielańska i osiedle Północna, Działkowa i Skrzypka i Gójskiego. Opłatki można też będzie nabyć w kaplicy.
 4. Rekolekcje adwentowe będą 21, 22, 23 grudnia
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30 po Mszy adoracja NS do godziny 21.00 i możliwość spowiedzi.
 6. Dziękuję za Panom za sprzątnięcie liści z rynien dachowych i przed kaplicą.
 7. Zbliża się czas świąt i sprzątania przed świętami dlatego proszę o pomoc w myciu okien naszej kaplicy w sobotę 6 grudnia od godz. 9.30
 8. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć kalendarze na 2015 rok a u ministrantów Gość niedzielny.
 9. Grupa odnowy w Duchu Świętym Miłosierdzie w parafii Najśw. Serca na Widoku zaprasza na modlitwa wstawiennicza w pierwszą sobota miesiąca w salce pod plebania godz. 18.00
 10. Dziękujemy za złożone ofiary.
 11. Wszystkim Andrzejom życzymy wiele łask Bożych.
 12. Jeśli ktoś ma czas i chęci proszę o pomoc w prowadzeniu strony internetowej parafialnej.