Witaj !

„Nasze” media huczą, całe społeczności podają sobie informacje, że… najgłośniejszy film religijny ostatnich lat od najbliższego piątku (6.03) będzie w kinach w Polsce!Wszem i wobec  mam zaszczyt zaprosić Cię do kina na „Bóg nie umarł”!Robię to z tym wielką radością, że jest to nie tylko piękne wydarzenie filmowe ale przede wszystkim EWANGELIZACYJNE.
W pierwszym tygodniu film jest w aż 108 lokalizacjach w całym kraju (w tym w sieciach Multikino i Helios). Teoretycznie kino jest w zasięgu każdego.

Pisać mogę wiele… najpierw zobacz zapowiedź filmu:

Link do trailera: http://bognieumarl-film.pl/

W wielkim skrócie:
Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę prof. Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Fryderyka Nietzschego: „Bóg umarł”, i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub… udowodnić, że Nietzsche się mylił.

PO CO POWINNO SIĘ IŚĆ DO KINA?

 by dać sobie „zastrzyk nadziei” i przypomnieć sobie, że BÓG JEST DOBRY. by wrócić „mocniejszy” duchowo by wesprzeć ewangelizację przez film by zmobilizować kina do wspierania dzieł chrześcijańskich by spędzić naprawdę miły wieczór 

A po wczorajszej premierze w Krakowie spotkałem wiele poruszonych do głębi osób. Widząc co dzieje się wokół filmu, jestem przekonany, że dostaliśmy jakby „prezent z nieba”. Jest się z czego cieszyć!

Ale to nie koniec.

PONIEWAŻ JEST TO FILM EWANGELIZACYJNY…
chcę do jego promocji zaprosić Ciebie i Twoje środowisko. W ten sposób dzieło ewangelizacji przez film staje się Twoim dziełem.

Zapraszam do wykorzystania np. takich sposobów:

1) Wspólne wyjście do kina (we dwie, trzy… dziesięć osób). Bądź liderem, weź innych.2) Dołącz do wydarzenia na Facebooku tutaj:
https://www.facebook.com/events/845176992205559/845177002205558/lub udostępnij plakat filmu tutaj:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824
&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
3) Przeczytaj lub zaproponuj księdzu treść ogłoszeń duszpasterskich:
http://bognieumarl-film.pl/ogloszenia/4) Przeprowadź lub zaproponuj zorganizowanie lekcji w oparciu o film. Konspekt jest tutaj:
http://bognieumarl-film.pl/konspekty-lekcji/i bardzo ważne na koniec:5) napisz swoją opinię o filmie. One zachęcą kolejnych ludzi:
http://bognieumarl-film.pl/o-tytule-mowia-widzowie-opinie/

To trochę podobnie jak na końcówce filmu…
…podczas koncertu artyści zachęcają do wysłania SMSa „Bóg nie umarł” do swoich znajomych. I liczą… jeśli jest na stadionie 10 000 osób, a każdy ma 100 znajomych – to w ciągu chwili wysłanych będzie 1 000 000 SMSów.
Niesamowita jest siła wspólnego działania.

(ps: w bazie osób, do których wysyłam ten mail jest trochę więcej niż 10 000 osób. Jest… 380 000 maili!  )

Kończę ten list zachętą z Ewangelii Mateusza:
Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. (Mt 10,32)

BÓG NIE UMARŁ.
BÓG JEST DOBRY.

Ja chcę to głosić i zapraszam także Ciebie.
Miłego seansu! 

Z Bogiem +

Podpis Andrzej