1. Dziękuję Panu Edwardowi za udostępnienie sprzętu rolniczego do zaorania i wyrównania terenu pod budowę kościoła. Zapraszam, kto może by w przyszłym tygodniu w piątek 29 maja na godz. 17.00 przyjść do zbierania kamieni i innych pozostałości na placu.
  2. Za tydzień pierwsza Komunia Święta dla dzieci klas II z naszej parafii. Porządek Mszy Świętych w niedzielę za tydzień godz. 8.00; 30, 11.00 komunia i o godz. 19.00. Pierwsza próba przed komunią w poniedziałek godz. 19.00. W czwartek 28 maja spowiedź godz. 17.00.
  3. 26 maja wtorek – dzień Matki zapraszam wszystkich na Mszę Św. o godz. 18.30
  4. 4 czerwca Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało. Procesja Bożego Ciała będzie wspólna z parafią matką czyli Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym roku idziemy od Najśw. Serca Pana Jezusa do naszej Parafii, a w przyszłym roku od nas na Widok. Będą dwa ołtarze w tamtej parafii i dwa w naszej. Proszę w dekorację ołtarza Koła Żywego Różańca na czele z p. Marianną i mieszkańców osiedla Północna. Mieszkańców Osiedla Bajkowa proszę o przygotowanie dekoracji ołtarza II na placu parafialnym. Msze św. w BOŻE CIAŁO będą o godz. 8.00; 10.00; 11.00 na Widoku i wyjściem procesji, godz. 19.00
  5. 13 czerwca br. będziemy obchodzili pierwszy historyczny odpust parafialny. Przed południem będzie część liturgiczna i modlitewna z uroczystą sumą o godz. 11.30. Po południu od godz. 15.00 rozpocznie się festyn parafialny. W śród atrakcji: bieg na 10 km, 5 km, 1 km o puchar Proboszcza. Występy Ustronia, Scholii Parafialnej, Orkiestry Dętej OSP Maków. Konkurs na najsmaczniejsze ciasto w tym roku: SERNIK, smaczne grillowanie, zabawy dla dzieci i dorosłych prowadzone przez wodzirej. Loteria fantowa, na którą proszę o przynoszenie różnego rodzaju fantów tak by każdy los był wygrany. Zostały wystawione kosze do których proszę o składanie fantów. Festyn ma na celu naszą integrację jako parafię, lepsze poznanie się ale też zbiórkę funduszy na budowę świątyni. Chcemy by też było trochę więcej atrakcji dla dzieci dlatego też proszę jeśli ktoś ma możliwość zasponsorowania czy nagroda lub innych niespodzianek dla dzieci – serdecznie zapraszam.
  6. Zapraszamy na ostatni już tydzień nabożeństw Przypomnę: w tygodniu o godz. 18.00 w niedzielę o godz. 18.30
  7. W poniedziałek drugi dzień zielonych świątek czyli Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – Msza Św. o godz. 18.30. Od poniedziałku w kościele rozpoczynamy okres zwykły w liturgii kościoła.
  8. Zapraszam do zamawiania intencji Mszalnych na III i IV kwartał tego roku.
  9. Dziś idziemy na wybory, wypełniając obywatelski obowiązek.
  10. Gość Niedzielny i Mały Gość niedzielny u ministrantów.
  11. Bóg zapłać za złożone ofiary.