1. Wczoraj 28 czerwca ks. Biskup Andrzej Franciszek Dziuba erygował naszą parafię pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Tego też dnia ustanowiony został odpust parafialny w we wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Granice parafii wyznacza ulica Nowobielańska – obie strony do skrzyżowania z ulicą Widok, ul. Skłodowska od skrzyżowania Czerwona Widok, Starbacicha, Działkowa.
2. Msze Święta w niedziele będą o godz. 8.00, 11.30, 19.00 w dzień powszedni o godzinie 18.30 w sobotę Msza Św. niedzielna o godz. 18.30
3. W pierwszą sobotę miesiąca 5 lipca o godzinie 8.00 Masza Św. do Niepokalanego Serca Maryi, różaniec i litania do Serca Maryi.
4. Przyjmujemy intencje na Mszę Św. w niedzielę i dni powszednie do końca roku, a od niedzieli 31 sierpnia przyjmujemy intencje na pierwszy kwartał 2015 roku.
5. Kancelaria parafialna będzie czynna godzinę przed Mszą Świętą w dni powszednie.
6. Jest już strona parafii www.sercemaryiskierniewice.pl
7. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia wczorajszej uroczystości: zaprzyjaźnionym kapłanom, władzą miasta, Dyrekcji Ekonomika, Ministrantom i lektorom, Paniom, które myły okna, wszystkim fundatorom i ofiarodawcom, Strażakom z Mokrej Prawej, wszystkim Wam drodzy Parafianie i Przyjaciele z Parafii Widok.
8. Prasa Gość Niedzielny u ministrantów i Kwartalnik Vittis WSD Łowicz