1. W przyszłą niedzielę 27 listopada rozpoczynamy adwent: czas radosnego oczekiwania na przyjście Mesjasza. Roraty będą o godz. 6.45 zapraszamy wszystkich na tę Msze św. ku czci Matki Bożej w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Dzieci zapraszamy do udziału w roratach z lampionami i konkursie na obecność, oczywiście tradycją naszej parafii jest kakałko po mszy roratniej dla dzieci i dobra kawa dla dorosłych.
  2. Spowiedź przed świętami 16,17,18 grudnia.
  3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nasz parafialny kiermasz świąteczny. Będzie można zakupić wiele świątecznych rzeczy np. do udekorowania stołów wigilijnych. Koszty uzyskane ze sprzedaży są przeznaczone na budowę kościoła.
  4. Zapraszamy wszystkich do naszej świątecznej akcji: PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Proszę o zgłaszanie osób potrzebujących. Już za tydzień można przynosić różnego rodzaju produkty żywnościowe na święta lub inne upominki i słodkości.
  5. Dziękuje za ofiary składane na tacę w trzecią niedzielę miesiąca. W miesiącu grudniu i styczniu nie będzie zbiórki w III niedzielę miesiąca.
  1. Spotkanie dla młodzieży w ramach przygotowania do bierzmowania w czwartek 24 listopada dla klasy II godz. 19.00 a w piątek 25 listopada godz. 19.00 klasa III gimnazjum. Spotkanie w kaplicy Sióstr Apostolinek.
  2. Spotkanie organizacyjne tylko dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej w sprawie strojów w niedzielę 27 listopada godz. 17.30 w kaplicy.
  3. Spotkanie formacyjne „Dzieci Bożych” czyli bielanek i wszystkich chętnych dzieci w sobotę godz. 10.30
  4. Spotkanie formacyjne dla wszystkich chętnych rodziców w naszym przedszkolu w przyszłą sobotę 26 listopada godz. 16.00