1. Rozpoczynamy zapisy na 19 Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasna Górę w dniach 6-14 sierpnia br. Oczywiście Skierniewice zapisują się do grupy fioletowej.  Dla tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce jest możliwość duchowego pielgrzymowania z zachowaniem programu duchowego pielgrzymki. Wpisowe złożone przy tej okazji zostaje przekazane na fundusz wspierania pielgrzymów, którzy z różnych względów uczestnicząc w pielgrzymce nie mogą opłacić wpisowego.   Zapisy w zakrystii parafialnej.  Koszt 55 zł. Przy zapisach potrzebny pesel.
  2. Piesza Pielgrzymka do Miedniewic Klasztornych wychodzi dnia 1 sierpnia 2014 roku po Mszy Św. o godz. 6.30 z Kościoła NSPJ na Widoku. Samochód bagażowy będzie stał na przystanku autobusowym po stronie Castoramy od godz. 6.00. Dnia 2 sierpnia do Miedniewic będzie jechał autokar. Wyjazd z pod Castoramy o godz. 8.00. Koszt 20 zł. Zapisy Pani Marianna Kowalska nr. 46 833 97 89 i w zakrystii parafialnej.
  3. Pielgrzymka do Świętego Krzyż i Kałkowa Godowa odbędzie się 10 sierpnia. Wyjazd o 6.00 rano z pod Castoramy, przyjazd około 21,00. Koszt 60 zł zgłoszenia na telefon lub w zakrystii parafialne naszej parafii.
  4. W dniu 15 sierpnia odbędzie się z naszej  parafii pielgrzymka do Suserza na Koronację obrazu MB Suserskiej. Wyjazd z pod Castoramy o godz. 8.00 przyjazd około godz. 16.00. Koszt 30 zł.  Zabieramy z sobą krzesełka, zgłoszenia P. Marianna i w zakrystia.
  5. W piątek 25 lipca wspominamy Św. Krzysztofa patrona kierowców dlatego w  przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych, samochody, motory, skutery.
  6. W tym tygodniu wspominamy św. Marię Magdalenę, św. Kingę, św. Jakuba, św. Krzysztofa , św. Annę i św. Joachima – Wszystkim solenizantkom i solenizantom już dziś życzymy wiele łask Bożych i dużo radości, zdrowia i wszystkiego dobrego.
  7. Bardzo dziękuję za złożone ofiary.
  8. Poszukujemy stojaków na rowery.
  9. Po gazetę „Gość Niedzielny” idziemy do ministrantów.
  10. Wszystkim udającym się na urlopy życzmy dobrej pogody i wspaniałego wypoczynku.
  11. Za zmarłych w tragedii lotniczej na Ukrainie – wieczny odpoczynek racz  Im dać Panie.