1. Dziś festyn parafialny zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie od godz. 15.00. Biegi o puchar proboszcza, runmagedon dziecięcy, koncert szkoły muzycznej w Skierniewicach, koncert orkiestry Dętej OSP Maków i grupy paradnej, konkurs na najsmaczniejsze ciasto: „czekoladowe marznie” itd. Zapraszamy całe rodziny. Dziś nie ma Mszy św. o godz. 19.00.
  2. Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 19 czerwca. Msza Św. na zakończenie roku w środę godz. 9.00 
  3. Boże Ciało 20 czerwca Msza Św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy o godz. 10.00 bezpośrednio po Mszy Św. procesja. Ze względów pogodowych Msza i procesja wcześniej, dlatego intencja Mszalna z godz. 11.00 została przesunięta na godzinę 10.00 osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie się do zakrystii po mszy św. Nie będzie w związku z tym Mszy św. o godz. 11.00 Na procesję zapraszam Ministrantów, lektorów, bielanki, KŻR, Domowy Kościół, Scholę, Wspólnotę Odnowę w Duchu Św. – Nazaret, Głos Pana, wszystkich parafian i przyjaciół parafii.
  4. Zapraszamy na próbę sypania kwiatków przed procesją Bożego Ciała 18 czerwca – wtorek godz. 17.30 przed kaplicą. Zapraszamy dziewczęta, które były w tym roku u komunii, które są po rocznicy pierwszej komunii, bielanki.
  5. Nieszpory z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała w dni powszednie a dziś o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30
  6. Parafia nasza posiada łóżko specjalistyczne dla osoby leżącej, balkonik i wózek inwalidzki. Zapraszamy osoby zainteresowane zapraszamy po Mszy Św.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako comiesięczna zbiórka na budowę naszej świątyni.