1. Dziś Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa. Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux, które prowadzą przedszkole diecezjalne obchodzą odpust. Siostrom życzymy wielu łask Bożych, realizacji charyzmatu zgromadzenia, dużo miłości i pokoju oraz szybkiej beatyfikacji założyciela Ks. Piotr Bienvenu Noailles, francuskiego kapłana, przy tej okazji dziękujemy bardzo serdecznie za posługę i wszelką pomoc w naszej parafii.
 2. Jutro Nowy Rok 2018, liturgicznie: Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00.
 3. Plan wizyty duszpasterskiej: 2 stycznia – wtorek: ul. Wiewiórcza, Czerwonego

                                                             Kapturka, Sezamkowa.

                                          3 stycznia – środa: ul. Jaskółcza

                                          4 stycznia – czwartek: ul. Bajkowa  

                                          5 stycznia – piątek: ul. Króla Maciusia

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność. Plan wizyty umieszczony jest podany na stronie internetowej parafii.

 1. Uroczystość Objawienia – Pańskiego, Trzech Króli 6 stycznia – sobota. Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00. Kreda i kadzidło za objaśnieniem zapisu skrótu na drzwiach wejściowych będzie wyłożona na stoliczku za ławkami.
 2. Pierwszy piątek miesiąca 4 stycznia, spowiedź od godz. 17.30 Msza Św. o godz. 18.30 po Mszy Św. litania i wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.
 3. Panie z Kół Żywego Różańca zapraszają wszystkie wspólnoty parafialne: ministrantów, lektorów, bielanki, wspólnotę Nazaret, Głos Pana, Radę Parafialną, Scholę na spotkanie opłatkowe 6 stycznia po Mszy Św. o 11.30.
 4. Msza Św. w czasie kolędy w dni powszednie tylko o godz. 7.00 rano, w sobotę Msza Św. o 8.00.
 5. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone przy okazji kiermaszu świątecznego na budowę kościoła.
 6. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 7. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 8-11 lutego br. w Warszawie. Wszelkich bliższych informacji udziela Siostra Aneta.
 8. W niedzielę 7 stycznia nasze Przedszkole Świętej Rodziny po raz pierwszy obchodzić będzie swoje patronalne Święto. O godz. 13.00 uroczystą Mszę św. sprawować będzie J.E. Ks. Bp Wojciech Osial, a po niej obejrzymy Jasełka w wykonaniu rodzin z Przedszkola. Serdecznie zapraszamy absolwentów i wszystkich sympatyków.
 9. Spotkanie opłatkowe dla grupy Fioletowej, Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej: 6 stycznia o godz. 15.00 w budynku naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów.