Ogłoszenia Parafialne

XXVIII Niedziela Zwykła 12.10.2014

 

  1. 16 października przypada 36 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na papieża. Tego dnia w naszej parafii odbędzie się kolejny punkt VII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach. Tematem przewodnim tego dnia będzie: Wieczór modlitwy o beatyfikację Sługi Bożego o. Franciszka Blachnickiego założyciela Ruchu Światło-Życie w Polsce. O godz. 17.30 zawiązanie wspólnoty, 18.00 różaniec, 18.30 Msza Św. i spotkanie formacyjno-informacyjne.  W imieniu organizatorów i własnym serdecznie zapraszam. Więcej informacji na plakacie.
  2. Spotkanie dla dzieci i rodziców w ramach przygotowań do pierwszej komunii świętej wyjątkowo w tym miesiącu w 26 października – niedziela o godz. 17.00
  3. 15 października w najbliższa środę w kaplicy naszych Sióstr Apostolinek ul. Nowobielańska 53 rozpoczną się comiesięczne spotkania o tematyce biblijno-powołeniowej dla wszystkich chętnych. Siostry serdecznie zapraszają.
  4. Przyjmujemy wspominki za zamarłych. Wypominki z modlitwą będą czytane w niedzielę przed Mszą Św. o godz. 8.00 a w miesiącu listopadzie każdego dnia w modlitwie powszechnej podczas Mszy św. o godz. 18.30.
  5. Spotkanie dla scholii parafialnej w niedzielę godz. 10.30 przed Mszą św.
  6. W tym roku zgromadzenie Sióstr Św. Rodziny z Bordeaux obchodzi swój jubileusz 80 – lecia przybycia do Polski. Z tej okazji Siostry zapraszają na czuwanie nocne, modlitewne w kaplicy Jasnogórskiej Pani w Częstochowie 19 października. Proszę o zapoznanie się z programem czuwania i zapisywanie w kancelarii parafialnej lub u Sióstr.
  7. Od 22 października w liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II w naszej parafii rozpoczniemy peregrynację miniatur ikony i krzyża Światowych Dni Młodzieży w rodzinach . Bliższe informację i przebieg peregrynacji za tydzień.
  8. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na tacę i do puszki na dzieło fundacji nowego tysiąclecia