1. Drogim naszym mamom, babciom, siostrom, koleżankom, przyjaciółkom, parafiankom: życzmy dziś i zawsze wiele dobra wokół siebie, miłości, radości i oczywiście Bożego błogosławieństwa i rozumienia ze strony najbliższych… – życzy proboszcz w imieniu męskiej części naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Od piątku gościmy w naszym mieście delegację z okolic zaprzyjaźnionego ze Skierniewicami miasta we Francji Chatelaillon-Plage Bertrand i animatora Mickael. Nasi goście jako przedstawiciele młodzieży ze swojej diecezji chcą przyjechać do nas na światowe dni młodzieży za rok – grupa około 150 osób. Witamy bardzo serdecznie, cieszymy się ich obecnością i oczywiście zapraszamy w przyszłym roku.
  3. W rekolekcje wielkopostne w wielkim tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Przyjmujemy także intencje na III i IV kwartał 2015 roku.
  4. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii 27 marca godz. 19.00 pójdziemy ulicami osiedla Bajkowe.
  5. Droga Krzyżowa w naszej parafii dla dzieci w każdy piątek wielkiego postu godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.00.
  6. Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar” zaprasza na spotkania w każdy trzeci wtorek miesiąca godz. 19.00 w Skierniewicach, ul. Reymonta 9. Spotkania są propozycją dla małżonków przeżywających problemy w swoim życiu małżeńskim i sakramentalnym. Więcej informacji i kontakt na plakacie.
  7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŹRÓDŁA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Otwarty. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 marca br. o godz. 18.00 w siedzibie szkoły przy ul. Mazowieckiej 1b.
  8. Fundacja „Teatr Realistyczny” zaprasza mieszkańców naszych osiedli na „Dzień Mieszkańca Widoku” 14 marca godz. 16.00 w Galerii Kreska Gimnazjum nr. 1 przy ulicy Szarych Szeregów.
  9. Dziękuję w imieniu WSD Łowicz za złożone ofiary w zeszłą niedzielę na tacę.
  10. Gość niedzielny u ministrantów.