1. Program duszpasterski w parafii. Msze Święte odprawiamy w niedzielę o godz. 8.00; 11.30; 19.00; sobota Msza Św. niedzielna o 18.30 rano o 8.00. W dni powszednie, poniedziałek – piątek: Msza Św. o godz. 18.30. Kancelaria czynna codziennie od godz. 17.30 do 18.30. Spowiadamy przed Mszą św. Przed każdą Mszą św. odmawiamy różaniec a w niedzielę przed mszą Św. o godz. 11.30.  Strona internetowa sercemaryiskierniewice.pl tam też jest numer telefonu do ks. Proboszcza. Chrzty w naszej parafii nie mają jeszcze stałej niedzieli. Przyjmujemy intencje Mszalne na pierwszy kwartał 2015 roku a Msze Św. jubileuszowe na cały rok. Msze Św. ślubne na cały rok.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań i powołanych do zakonu, kapłaństwa z naszej parafii.
  3. Pierwszy piątek miesiąca – przystępujemy do komunii świętej by ofiarować ją jako wynagrodzenie za grzechy własne i rodzaju ludzkiego. Jeśli ktoś nie jest w stanie łaski uświęcającej, spowiadamy od godziny 17.30 potem Msza Św. o 18.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Jezusa. Do godziny 21.00  będzie wystawiony Najśw. Sakrament, można adorować Jezusa Eucharystycznego i możliwość spowiedzi.
  4. Pierwsza sobota miesiąca – Msza Św. do Niepokalanego Serca NMP, wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec, litania do Serca Maryi.
  5. Spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci przygotowujących się do pierwsze komunii Św. z naszej parafii w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17.00 – Msza Św. i po mszy spotkanie z rodzicami.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z naszej parafii klasy III gimnazjum zapraszam w pierwsza niedzielę października na Mszę o godz. 19.00
  7. Spotkanie dla ministrantów i lektorów z naszej parafii w sobotę godz. 9.30 w kaplicy.
  8. Poniedziałek – Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.30 a w niedzielę za tydzień Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  9. Gazeta Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u ministrantów.
  10. Bardzo dziękuję za złożone ofiary.