1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy szczególnie dzieci, młodzież, całe rodziny.
  2. W przyszłą niedzielę 13 października Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. o godz. 17.00
  3. 13 październik – niedziela ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. W związku z tym, że jest to październik zapraszamy na uroczysty różaniec o godz. 18.00 następnie procesja z figurą Matki Bożej wokół budującego się kościoła a po procesji Msza Św. o godz. 19.00. Zapraszam ministrantów lektorów, bielanki.
  4. Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II, Papieża, Polaka 13 października – niedziela w dzień papieski. Trasa biegu prowadzi z naszej parafii pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym w Skierniewicach. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30, po zakończonej Mszy św. początek biegu o godz. 13.00. Dziękujemy za zorganizowanie biegu Skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i Miastu Skierniewice.
  5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym MIŁOSIERDZIE przy parafii NSPJ na Widoku zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne REO, które rozpoczną się 13 października godz. 19.00 w auli parafialnej. Rekolekcje mają na celu pogłębienie wiary, odnowienie i nawiązanie żywej relacji z Chrystusem, otwarcie na działanie Ducha Świętego. Rekolekcje od 16-ego roku życia.
  6. Zapraszamy do udziału w XII Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 13-20 października. W programie min. warsztaty muzyki liturgicznej, projekcje filmów, przedstawienia i prelekcje. Szczegółowy program na plakatach.
  7. Zapraszamy młodzież na Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE w tym roku we Wrocławiu w dniach 28.12-01.01.2020. Wyjazd organizuje Parafia św. Jakuba Ap w Skierniewicach i Siostry Apostolinki. Kontakt i bliższe informacje na plakacie.
  8. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej a w przyszłą niedzielę dzień papieski i dobrowolna zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.