1. Panie z Kół z Żywego Różańca ufundowały do naszej parafii różaniec procesyjny. Dziękujemy paniom za tak piękny dar. Poświęcenie różańca 7 października, wtorek w liturgiczne wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej o godzinie 18.00 podczas różańca. Różaniec odmawiany przed wystawionym Najśw. Sakramentem w miesiącu październiku o godz. 18.00. a w niedzielę o godz. 18.30 Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej. Dzieci mają swój konkurs.
 2. Zapraszamy do wspólnoty kół żywego różańcowych chętne osoby byśmy mogli zawiązać pierwsze koło parafialne pw. Niepokalanego Serca Maryi. Można zgłaszać się do zakrystii lub wprost do pani Marianny. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Polskiego Loretto i Siekierek pod Warszawą. Bliższe informacje na plakacie.
 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy o godz. 19.00
 4. Pierwsze spotkanie dla gimnazjalistów prowadzone przez Siostry Apostolinki z naszej parafii w niedzielę 5 październiku. Więcej informacji na plakacie.
 5. Od początku października przyjmujemy wspominki za zamarłych.
 6. Spotkanie dla scholi parafialnej w sobotę godz. 10.15 a dla ministrantów sobota godz. 9.00  serdecznie zapraszam i dziękuję tym, którzy już teraz się zdecydowali.
 7. Siostry Świętej Rodziny z naszej parafii zapraszają na comiesięczne spotkanie formacyjne dla Rodziców w sobotę 11 października o godz. 16.00 w przedszkolu – sala błękitna.
 8. W tym roku zgromadzenie Sióstr Św. Rodziny z Bordeaux obchodzi swój jubileusz 80 – lecia przybycia do Polski. Z tej okazji Siostry zapraszają na czuwanie nocne, modlitewne w kaplicy Jasnogórskiej Pani w Częstochowie 19 października. Proszę o zapoznanie się z programem czuwania i zapisywanie w kancelarii parafialnej lub u Sióstr.
 9. W imieniu naszej parafii bardzo dziękuję Panu Prezydentowi Naszego Miasta Leszkowi Trębskiemu za pomoc w zorganizowaniu  – kruszywa asfaltowego – i  umożliwienie utwardzenia  w głównym wjeździe do naszej posesji i przedszkola.  Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Od kilku lat pojawia się inicjatywa społeczna „budżet obywatelski”. Władze naszego miasta i rada miasta także uczestniczą się w tę inicjatywę współpracy z mieszkańcami przy tworzeniu założeń budżetowych. Dlatego zapraszamy do składania podpisów pod wnioskami propozycji inwestycyjnych na osiedlu Bajkowa i Północna. Podpisy i więcej informacji składamy w głównym wejściu do przedszkola.
 11. W najbliższy czwartek 9.10.2014 rozpoczyna się VII tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach. Bliższe informacje na plakacie.
 12. Bardzo dziękuję za złożone ofiary.